Nieuwsbericht

21 maart 2024
Platformbijeenkomst Klinisch Verloskundigen 30 mei

Donderdag 30 mei is de volgende fysieke platformbijeenkomst voor klinisch verloskundigen. Met twee externe sprekers belooft het een inspirerende ochtend te worden. Heb jij je al aangemeld? Ook niet-leden zijn (tegen een vergoeding) welkom.

Accreditatie is aangevraagd.  

KNOV-leden kunnen zich aanmelden via het digitale platform. Niet-leden kunnen zich aanmelden door te mailen naar qspits@knov.nl

Met de platforms wil de KNOV de landelijke belangenbehartiging meer differentiëren op basis van werksetting. Zo komen de verschillende perspectieven binnen de vereniging beter tot hun recht. Daarnaast willen we onze leden onderling beter verenigen en verbinden en verbinden met de KNOV. Hiermee willen we de inspraak van onze leden binnen de vereniging beter borgen.