KNOV
“Een bevalling vraagt om het maken van keuzes. Jouw verloskundige helpt je daarbij!”
nieuwsoverzicht
Met je zwangere buik op de foto voor het goede doel
26-04-2010
Kabinet verder met babysterfte
09-04-2010
Kwart vrouwen niet voldoende geïnformeerd bij melding van afwijking na 20-weken echo
09-04-2010
‘Extreem vroeggeboren baby’s eerder behandelen’
08-04-2010
Met je zwangere buik op de foto voor het goede doel
26-04-2010
Iedere minuut sterft er in een ontwikkelingsland een vrouw aan de gevolgen van haar zwangerschap of bevalling! We willen aan het Nederlandse publiek en de politiek duidelijk maken dat deze moedersterfte moet stoppen. Ben je zichtbaar zwanger en wil je ook dat er iets gedaan wordt aan moedersterfte in de wereld? Ga dan op de foto voor het goede doel!

Wat gaan we doen?
Op zaterdag 8 mei gaan we een foto maken waarop 60-80 zwangere vrouwen het getal uitbeelden van het aantal vrouwen dat iedere maand sterft aan haar zwangerschap of bevalling. Dat zijn er 44.640! Doe je mee?
Tijd en locatie
Zaterdag 8 mei van 09.30 tot ongeveer 12.00 uur op het plein voor de Prénatal op de Arena Boulevard in Amsterdam.
Wat is jouw rol?
Door op de foto te gaan, steun je dit goede doel. Je gaat op de foto in je eigen spijkerbroek. Wij zorgen voor een leuk T-shirt, koffie/thee en je natuurlijk krijg je de foto na afloop!
Programma
09.30 uur Aankomst en omkleden
10.15 uur Foto’s maken
11.15 uur Leoni Jansen zingt het Moedernacht-lied en overhandiging lobbykaarten aan politiek.
Aanmelden
Meld je vóór 30 april a.s. aan door een mail te sturen naar: Bernadet Naber, KNOV, e-mail: bnaber@knov.nl. Vermeld in je mail alsjeblieft je naam, e-mailadres en maat T-shirt.
Meer lezen
Lees meer over:
- Moedernacht 2010: betuig je steun tegen moedersterfte
- KNOV in de media: Impressie kick of Moedernacht
Documenten:
| Poster Oproep voor zwangeren Moedernacht |
NIEUWSARCHIEF
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009