KNOV

“De geboorte van een kind is ook de geboorte van een moeder. Zij heeft haar innerlijke kracht ontdekt.”

Here I am! - geboortecadeau voor het goede doel

10-03-2010

Here I am! - Een lief geboortemutsje om cadeau te doen aan je cliënt na de bevalling. Bestel de babymutsjes met de tekst Here I am! in regenboogkleuren en draag zo bij aan het Twinning-project van de KNOV.

'Here I am!': Het geboortemutsje voor goedgemutste baby's!

Bestel de geboortemustjes Here I am! en draag bij aan terugdringen van de moedersterfte in Sierra Leone! Steun zo het unieke Twinning-project van de KNOV. Here I am! - een lief geboortemutsje om cadeau te doen na de bevalling. Een mooi gebaar voor een moeder en een soort in Nederland en Tegelijkertijd in Sierra Leone. De geboortemutsjes zijn speciaal voor het Twinning-project ontworpen en gemaakt.


Mutsjes bestellen
Verloskundigen vinden informatie over de mutsjes op de KNOV-ledensite (klik de banner Here I am! rechtsonder op de homepage aan). Mocht je meer informatie willen over de mutsjes maar ben je geen geen KNOV-lid, dan kun contact opnemen met Agaath Schoon.

Here I am: het geboortemutsje voor het goede doel!

TwinningTwinning tekst

PRINT DIT ARTIKEL OF STUUR HET DOOR

Mail een vriend